Planując ochronę przeciwpożarową, myślimy głównie o hydrantach – oczywiście nie tylko. Są to urządzenia, które umożliwiają bezpośredni pobór wody z sieci wodociągowej. Hydrantami nazywamy również same węże pożarnicze które służą do odprowadzania wody z sieci czy zbiornika. Niewątpliwe są to bardzo ważne urządzenia, które umożliwiają szybką reakcję w razie pożaru, a także mocno ułatwiają pracę strażakom. Jeżeli szukasz hydrantów w Poznaniu oraz okolicach i nie tylko – trafiłeś najlepiej jak mogłeś

Hydranty zewnętrzne i wewnętrzne

Hydranty dzielą się na te zewnętrzne, jak i wewnętrzne. Nasza firma zajmuje się sprzedażą i przeglądami technicznymi zarówno jednych, jak i drugich urządzeń. W swojej ofercie mamy również szeroko pojęty serwis ppoż. Gwarantujemy usługi na najwyższym poziomie, spełniające wysokie standardy bezpieczeństwa i zgodne z wymogami prawnymi. Dodatkowo, dzięki kompleksowości naszych usług, oszczędzasz czas i pieniądze.

Wskażemy odpowiedni hydrant dla Ciebie

Posiadamy duże doświadczenie jak i wiedzę w dziedzinie ochrony przeciwpożarowej, dlatego, decydując się na współpracę z AZICO, zyskujesz pewność, że Twój obiekt jest dobrze zabezpieczony na wypadek pożaru. Oferowane przez nas produkty posiadają odpowiednie certyfikaty. Sprawdzą się w każdych warunkach i umożliwią szybką reakcję w razie niebezpieczeństwa.

Przeglądy hydrantów

Musimy mieć na uwadze, że po kupnie hydrantu, bardzo ważne są jego regularne przeglądy. Nawet najlepszy sprzęt może nas zawieść, jeśli zaniedbamy jego serwis. Firma Azico ma również te usługi w swojej ofercie, więc jeśli masz już zamontowany hydrant bez problemu zajmiemy się również jego przeglądami technicznymi.

Potrzebujesz hydrantu lub jego serwisu w Poznaniu lub okolicach? Skontaktuj się z nami.